Siz bütün Fenerbahçe camiasına küfrederken..

Siz Aziz Yıldırım’a ana avrat söverken…

Siz Caner’e sayıp dökerken…

Siz atletlerinizi, fanilalarınızı, donlarınızı sahaya atarken Fenerbahçe sadece futbolu düşünüyordu.

Aziz Yıldırım mahkemede sizin icraatlarınızı teker teker dökerken, suçlarınız birer birer ortaya çıkarırken, başkasına iftira atmayı alışkanlık edindiğiniz için, sahaya da her şeyi atmanız normaldir. Biz daha önce de sahaya su,  sandalye, koltuk, meşale atan nicelerini gördük. Nafiledir. Sadece çaresizliğin ve zayıflığın ifadesidir.

Kafa karışıklığı nedeniyle Trabzon konsantrasyonunu kaybederken, Fenerbahçe aklını tamamen sahaya verdi, ve golünü de atıverdi. Sow’un pasif ofsayt durumunu doğru değerlendiren Fırat Aydınus da yardımcısının hatalı kararına rağmen doğru kararı ve golü verdi.

İkinci yarıda da Trabzon seyircisi maçtan ziyade Fenerbahçe’yle uğraştı durdu. Sahaya ayakkabı dahil, ellerine geçenleri atmaya devam ettiler.

Bekir, çok önemli bir hata yapıp, topu Alanzinho’ya kaptırınca, Trabzonspor beraberlik golünü buldu ve sahasında Fenerbahçe’yle berabere kalmaya çok sevindi. Fenerbahçe golden sonra yaptığı iki atakta topu fileler yerine direklerle buluşturdu ve haftayı 1 puanla tamamladı.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz