Türkiye Bisiklet Federasyonu Erol Küçükbakırcı, TUR 2017’nin etaplarından birinde bisiklet süreceğini açıkladı.Türkiye Bisiklet Federasyonu’nun çiçeği burnunda başkanı Erol Küçükbakırcı, kendi yönetiminde düzenlenen ilk Türkiye Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’nda büyük bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Aynı zamanda eski milli bisikletçi de olan Küçükbakırcı, TUR 2017’nin etaplarından birinde bisiklet süreceğini duyurdu. Fanatik’e özel açıklamalarda bulunan Küçükbakırcı şu ifadeleri kullandı:

“Bu yıl Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nu, ProTour klasmanında düzenlemenin gururunu yaşıyoruz. Milli Takımımız, 12 ayrı ekiple mücadele edecek. Hazırlıklarımız tamam. Genel klasmanı alamayız ancak kazanacağımız etaplar olacağını düşünüyorum. Tüm sporculara kazasız belasız bir TUR diliyorum. ”

“Ben de bisiklet süreceğim”

“Şu an için belli değil ancak ben de yarışın kısa bir bölümünde yer alacağım. Yarış direktörünün vereceği izinle gruba dahil olacağım ve bir süre onlarla beraber pedal çevireceğim. Fakat dediğim gibi henüz hangi etaba katılacağım belli değil”

Batuhan Özdemir / Antalya

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here